Trendy z oblasti webu, ktorým by ste mali venovať pozornosť

 


Aby boli vaše weby stále v kurze a neprehliadnuteľné, je dôležité sledovať a využívať aktuálne trendy  v oblasti dizajnu. Aj vývoj webových stránok je dôležitý. Kódovanie a programovanie prináša životné prvky dizajnu webu. Netreba tak zabúdať ani na najnovšie trendy vývoja.  

 

Čítať ďalej...

Mediálna stratégia: Ako vybudovať značku na sociálnych sieťach

 Sociálne médiá sú rozbehnutý vlak, ktorý sa už nedá zastaviť. Na sieťach je v súčasnosti aktívnych 2,46 miliardy ľudí. Sociálne médiá sa teda stávajú dôležitým faktorom digitálneho marketingového úspechu. 

Čítať ďalej...

Vdýchnite svojim webom život!

Obchod napreduje a ľudia dokážu efektívne ponúkať svoje produkty na internete. Je preto nesmierne dôležité, aby boli webové stránky efektívne, prehľadné a funkčné, no pritom zaujímavé. 

Čítať ďalej...

Je váš dizajn na správnej ceste ?

                                              

 

Prinášame vám zoznam siedmych kľúčových vecí, ktoré špičkoví návrhári zvážia, aby vytvorili krásny vizuálny obsah.

Čítať ďalej...

Rozdiel medzi UX & UINajskôr si v jednoduchom a vtipnom príklade vysvetlíme, čo je to UX a čo UI. Ako už isto viete, jedná sa o web design, ale viete na čo slúži UX a na čo UI ? Pozorne čítajte túto metaforu.
Predstavte si, že idete robiť koláčiky, ktorých vytváranie zahŕňa UX a UI. Len pečenie je jednoduchšie. Ak chceme začať, budeme potrebovať recept, prísady, niekoľko kuchynských potrieb a rúru. Potom premiešame,pečieme, nakrájame, podávame a jeme.Takže tento proces vytvárania koláčikov je UX a ich podávanie je UI. Občas sa stáva, že pán pekár vytiahne z rúry koláčiky skôr a skončí pri UX dizajne. A predsa všetci vieme aké sú nedokončené koláčiky.

Čítať ďalej...