Cez Instagram až k spotrebiteľom

Ako na „Instagramový“ marketing? Existujú nápady, ktoré vám pomôžu vytvoriť skvelú stratégiu, ktorá dopomôže vašej značke. Nie lenže sú to tipy, ktoré vám pomôžu zlepšiť zobrazenie informačného kanála Instagram ale vám pomôžu zvýšiť angažovanosť a rozšíriť kruhy vašich sledovateľov.

Čítať ďalej...

Obsah je pre online svet dôležitý

Obsahové možnosti v online svete sú dnes nespočetné. Blogy, články, e-knihy, infografiky, aktualizácie sociálnych médií. Toto všetko sa nám ponúka. Ako ale vytvoriť kvalitný a efektívny typ obsahu a prečo doňho investovať?

Čítať ďalej...

Ako sa dostali do obehu Panama Papers?

Mossack Fonseca, panamská advokátska kancelária stojaca v centre kauzy Panama Papers, mohla byť hacknutá cez zraniteľnú verziu WordPress modulu s názvom Revolution Slider. Dáta, ktoré týmto spôsobom unikli, mali celosvetový dopad a mimo iné sa zaslúžili napr. o rezignáciu islandského premiéra, spustenie vyšetrovania daňových únikov v niekoľkých desiatkach krajín a zasiahli také osobností verejného života a politiky ako napr. ruského prezidenta Vladimíra Putina, britského predsedu vlády Davida Camerona, svetoznámych umelcov či športovcov. Ide o historicky najväčší únik dát pre novinárov, ktorý obsahuje 2,6 TB dát a 11,5 milióna dokumentov.

Čítať ďalej...

5 poučení z marketingu na sociálnych sieťach

Vo väčšine spoločností je testovanie obrovskou súčasťou procesu rozhodovania sa v marketingovej stratégii, vylepšovaní produktov a ďalších krokoch. Pri našom testovaní sme si všimli pokles výkonnosti na našich sociálnych sieťach, tak sme pridali plyn a dosiahli sme výrazné zvýšenie. A to všetko len za pomoci lepšieho plánovania a prepracovania príspevkov.

Čítať ďalej...

Jednostránková pokladňa vs. viacstránková pokladňa

Zdĺhavý proces platenia v eCommerce podnikaní je prekážkou pre mnoho zákazníkov. Faktom je, že väčšina zákazníkov nedokončí objednávku, pretože majú pocit, že celý postup dokončenia objednávky je zdĺhavý a komplikovaný. To znamená, že je potrebné zlepšiť veľa vecí, aby bol pre užívateľov príjemným. Koniec koncov, poškodzuje to váš predaj.

Čítať ďalej...