Joomla! 3.8.1 je odteraz k dispozícii                         

Po vydaní verzie 3.8.0 boli nahlásené chyby, ktoré sú už opravené! Nová Joomla! 3.8.1 je teraz k dispozícii. 

 

Čítať ďalej...

Čo je nové v Joomla! 3.8

Vylepšený smerovací systém či čistejšie, kratšie a priateľské adresy URL! Nové nastavenia Vám dávajú viac kontroly nad vašou URL štruktúrou vrátane tak veľmi žiadanej funkcie "Odstránenia ID". Cieľom je pomôcť vám vylepšiť SEO, tieto vylepšenia môžete využiť okamžite na všetkých nových stránkach.

Čítať ďalej...

Stiahnite si bezpečnostnú aktuallizáciu Joomla! 3.7.3!

Aktualizácia Joomla! 3.7.3 je k dispozícii na stiahnutie. Toto je bezpečnostná aktualizácia pre Joomla! 3.x série a obsahuje opravu bezpečnostných nedostatkov a viac ako 250 opravených chýb a zdokonalení. Dôrazne vám odporúčame jej inštaláciu.

Čítať ďalej...

Bezpečnostná aktualizácia Joomla! 3.7.1 je k dispozícii na stiahnutie

Bezpečnostná aktualizácia Joomla! 3.7.1 je k dispozícii na stiahnutie. Určená je pre 3.x sériu Joomla! a rieši jednu kritickú chybu zabezpečenia a niekoľko ďalších chýb. Dôrazne odporúčame, aby ste aktualizovali svoje stránky.

Čítať ďalej...

Najlepšie sa stalo lepším - Joomla 3.7

Viac než 700 vylepšení a 4 nových funkcií. To prináša nová Joomla 3.7. Rozšírený obsah o vlastné polia, úprava menu v administrácii akokoľvek to potrebujete či vylepšený editor TinyMCE. Joomla 3.7 prichádza s vylepšeným používateľským zážitkom pomocou drobných zmien.

Čítať ďalej...