Hodnoty a vízie

Naše hodnoty sú pre nás základom a naše ciele sú našou víziou. Našu spoločnosť budujeme na pevných základoch tvorených serióznosťou a partnerstvom s Vami, pretože sa chceme spolu s Vami rozvíjať a rásť.

Naším cieľom je zvýšenie úrovne webových stránok živnostníkov, nadácií, občianskych združení, malých podnikateľov, ako aj mestských úradov, či iných organizácií, ktorých finančné prostriedky sú obmedzené, alebo smerované do iných oblastí. Snažíme sa vyhovieť každej skupine zákazníkov, pretože byť úspešný znamená v prvom rade byť videný. My chceme dať šancu na kvalitné prezentovanie sa každému.

Stabilné partnerstvo

Nie sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá tvorbou webových riešení ako doplnkom popri inej hlavnej činnosti, ako to často býva u rôznych reklamných a digitálnych agentúr. Nie sme ani spoločnosť, ktorú spravuje niekoľko študentov s minimálnymi skúsenosti z obchodu, marketingu, či programovania. A už vôbec nie sme spoločnosť, ktorá nemá žiadne ambície, či potenciál rastu do budúcnosti.

Od roku 2009 zaznamenávame každý rok nárast zákazok o cca. 100 - 200% a neustále rozširujeme naše know-how a portfólio produktov a riešení tak, aby sme našim zákazníkom mohli ponúknuť skutočne stabilné partnerstvo.

Cenová prístupnosť

Naše ceny vždy zodpovedajú požiadavkám a nárokom zákazníka. Naši zákazníci nám neplatia za redakčný systém, ten je samozrejme zdarma a kedykoľvek k dispozícii. To, za čo sme platení, je naše know - how, naše znalosti systému, naše skúsenosti, náš prístup a samozrejme služby, ktoré zákazníkom poskytujeme.

Nepredávame upravené redakčné systémy bez kreditov a inštalátorov ako svoje vlastné za tisíce eur, nepredávame ani šablóny stiahnuté z warez fór a upload serverov. To čo ponúkame, sú kvalita, skúsenosti, vedomosti a nadštandardný prístup. Pre niekoho fráza, pre nás realita. Naši "víkendoví" zákazníci o tom vedia svoje. :)

Neustále inovácie

Inovuj alebo zomri, aj tak by sa dal charakterizovať biznis, v ktorom sa pohybujeme. Neustále inovácie v grafike, marketingu, vývoji i technológiách ženú webové projekty a aplikácie dopredu míľovými krokmi. To, čo bolo aktuálne včera, je dnes už prežitá minulosť. Tomuto vývoju sa chtiac nechtiac musia prispôsobiť aj vývojárske spoločnosti.

Vďaka našej špecializácii na Open Source môžeme dnes držať krok s najmodernejšími technológiami a trendmi, keďže vývoj redakčných systémov je rovnako dynamický ako všetky ostatné aspekty internetového biznisu.

Otvorená komunikácia

Filozofia otvorenosti u nás neplatí iba v prípade redakčných systémov, ale aj pri komunikácii so zákazníkom. Otvorene komunikovať a mať jasno vo veciach je jeden zo základov celofiremného fungovania a práve vďaka tomu sa k nám mnohí naši zákazníci stále vracajú. 

Naši zákazníci si nás vážia predovšetkým vďaka tomu, že sa snažíme byť nielen profesionálnym dodávateľom, ale aj rovnocenným partnerom, snažíme sa poradiť i naviesť ale predovšetkým, vždy ponúknuť riešenia a alternatívy, ktoré vedia projekty našich zákazníkov posúvať dopredu.

 

 

Fair-play prístup

V našej spoločnosti veríme, že tak ako všetko ostatné, aj biznis by sa mal robiť s dôrazom na fair - play, či už je to v oblasti komunikácie so zákazníkom, prístupu k projektu, alebo finančného ohodnotenia.

Uplatňovanie princípov fair - play môžu naši zákazníci zažiť počas celého procesu realizácie projektu, počnúc uzavretím obchodu, kde je zákazníkovi predložená adekvátna cenová ponuka k jeho požiadavkám, cez realizáciu projektu, kde nasadzujeme všetky naše sily, schopnosti a znalosti, aby sme projekt úspešne zrealizovali, až po finálne odovzdanie a fakturáciu, kde nikdy nežiadame zálohy dopredu a splatnosť je vždy v rámci zákona a dohody.

Skutočné referencie

Naše referencie nie sú vymyslené a naši zákazníci sú skutoční. Nikdy sme netvorili projekty zadarmo, iba za účelom vytvorenia portfólia referencií, ale vždy sme tvorili webové projekty tak, aby boli čo najlepšou referenciou. Každý projekt je pre nás zaujímavý a každý projekt môže byť skvelou referenciou, ak je kvalite spracovaný.

Od svojho vzniku až do súčasnosti zrealizovala naša spoločnosť už takmer 150 webových projektov a riešení. Za cca. 3 roky existencie spoločnosti je to teda takmer 50 projektov za rok, čiže cca. 4 projekty mesačne. Táto vyťaženosť hovorí sama za seba.

Flexibilný tím

Sme spoločnosť plne prispôsobená požiadavkám doby. Nenájdete u nás obrovský Open Office a znudených zamestnancov, pracujeme kde chceme a odkiaľ chceme, preto môžeme pracovať kedykoľvek nás potrebujete a stále to bude s nadšením a plným nasadením.

Či už potrebujete zvládnuť veľký projekt, alebo malý firemný web, vieme Vám pomôcť s čímkoľvek. Náš tím je flexibilný a fanatický, pripravený pracovať pre Vás 24 hodín denne.

Používame a odporúčame iba kvalitné a profesionálne rozšírenia

Open Source redakčné systémy, ktoré používame na tvorbu webových riešení našich zákazníkov majú dnes už desaťtisíce rozšírení. Vybrať z nich skutočne tie najkvalitnejšie a najvhodnejšie pre danú funkcionalitu a  projekt si vyžaduje obrovské množstvo skúseností a znalostí daných rozšírení i redakčného systému ako takého.

Vďaka našej úzkej špecializácii na Open Source CMS disponujeme znalosťou tak jednotlivých systémov, ako aj najkvalitnejších a najvhodnejších rozšírení. S mnohými vývojárskymi spoločnosťami spolupracujeme dlhodobo a poznáme proces vývoja jednotlivých rozšírení, vďaka čomu vieme promptne reagovat na požiadavky zákazníkov i na prípadne požiadavky na úpravy týchto rozšírení.

Profesionálne šablóny pre CMS Joomla!, Magento, WordPres...

Vďaka spolupráci so zahraničnými špičkami v oblasti webového dizajnu pre Open Source CMS dnes môžeme našim zákazníkom ponúknuť viac ako 700 šablón, pričom portfólio každý mesiac rozširujeme o desiatky nových šablón pre CMS Joomla, Magento, či WordPress.

S každým dodávateľom grafických návrhov máme zmluvu o poskytnutí práv t. j. naši zákazníci majú zaručené legálne získanie špičkového dizajnu. Nepoužívame a nikdy nebudeme používať žiadne warez šablóny stiahnuté z upload serverov, ako je to na Slovensku bežné. Naši zákazníci platia za kvalitu a originalitu, za ktorú ručíme.

Komplexná podpora Vašich webových stránok od A do Z

Servis, podporu a rozvoj webových stránok chápeme v našej spoločnosti ako službu, prostredníctvom ktorej má zákazník vždy zabezpečenú pomoc a poradenstvo s akýmkoľvek problémom, či požiadavkou, ktorá pri prevádzkovaní webovej stránky môže nastať.

Vzhľadom k špecializácii na Open Source CMS poskytujeme primárne služby servisu, podpory a rozvoja pre Open Source redakčné systémy Joomla, WordPress, Magento, Drupal a TYPO3.

Špecializujeme sa na Open Source redakčné systémy

Naša spoločnosť je na trhu oficiálne od roku 2009, v oblasti tvorby webových projektov sa však pohybujeme už od roku 2006. Vzhľadom k tomu, že oblasť Open Source redakčných systémov je pomerne mladá, moderné dejiny skutočne kvalitných Open Source CMS sa píšu až približne od roku 2008.

Môžeme tak povedať, že rozhodnutie špecializovať sa na Open Source redakčné systémy prišlo práve v dobe, keď sa na trhu začali masívne rozširovať kvalitné CMS ako Joomla 1.5, WordPress, či Magento. Vďaka úzkej špecializácii na tieto systémy sme sa za krátky čas vypracovali medzi top spoločnosti poskytujúce komplexné služby pre Open Source redakčné systémy na Slovensku, i v zahraničí.

V našej spoločnosti nie sú Open Source systémy chápané ako doplnkové, ale primárne platformy na tvorbu profesionálny webových riešení. Aj vďaka tomu sa odlišujeme od našej konkurencie.

Máme bohaté skúsenosti

Skúsenosti z takmer 150 projektov, 3 nesmierne aktívne roky na poli internetového biznisu a úzka špecializácia na Open Source redakčné systémy. To všetko hovorí za nás a sme veľmi radi, že rodina našich zákazníkov sa neustále rozrastá o nové prírastky. Rovnako sme však hrdí, že množstvo našich zákazníkov s nami spolupracuje dlhodobo.