Vydaná aktualizácia Magento CE 1.9.3.1

Magento 1.9.3.1Developeri systému Magento vydali dnes novú aktualizáciu pre komunitnú verziu - Magento 1.9.3.1. Táto verzia v sebe obsahuje riešenia problémov, s ktorými sa stretli niektoré eshopy po aktualizácii na predošlú verziu Magento 1.9.3.0, vydanej 13.10.20.16.

Čítať ďalej...

Kritická aktualizácia Magento 1.9.3 CE (Community Edition)

Dôležité:Nainštalujte si verziu CE 1.9.1.0, alebo vyššiu aby ste získali všetky nové CE inštalácie a aktualizácie, ktoré obsahujú najnovšeie zmeny, vlastnosti a bezpečnostné aktualizácie.

Čítať ďalej...

Magento enterprise edition 2.1 vypustil silu obchodníkov a predajcov

Za každou výbornou nákupnou skúsenosťou stojí tím inovatívnych obchodníkov a predajcov. Optimalizujú obsah stránky, ponúkajú produkty a vytvárajú skvelé marketingové kampane a propagačné akcie. Ale čo ak by ste vedeli posilniť svoj tím k vytvoreniu novej nákupnej skúsenosti rýchlejším a jednoduchším spôsobom ako doteraz?

Čítať ďalej...

Bezpečnostná aktualizácia MAGENTO 2.0.3!

Nová aktualizácia je k dispozícii pre zvýšenie bezpečnosti a funkčnosti stránok Magento 2.0. Aktualizácia Magento 2.0.3 je k dispozícii pre Magento Enterprise Edition a Community Edition a zahŕňa niekoľko bezpečnostných vylepšení vrátane nasledovných:

Čítať ďalej...

PHP 7 a Magento – rýchly prehľad

Je tu „ten jazyk“, na ktorom beží viac ako 50% celého internetu. Niektorí hovoria, že je to dokonca viac ako 80%, a kto vie, čo z toho je najpresnejší údaj. Vzhľadom na to, že v jazyku, o ktorom tu hovoríme, funguje WordPress, Drupal, Magento a podobne, nie je ťažké uveriť, že okolo najnovšej verzie je taký veľký humbuk.

Čítať ďalej...