Portfólio dizajnov

V našom portfóliu disponujeme v súčasnosti takmer 700 profesionálnymi grafickými šablónami a každý mesiac sa naše portfólio ďalej rozrastá. Naše profesionálne dizajny sú svetovou špičkou a disponujú technologicky najvyspelejšími prvkami.

700 grafických dizajnov

700 dizajnov v portfóliuV našom portfóliu disponujeme v súčasnosti takmer 700 profesionálnymi grafickými šablónami a každý mesiac sa naše portfólio ďalej rozrastá. Naše profesionálne dizajny sú svetovou špičkou a disponujú technologicky najvyspelejšími prvkami.

200 zákazníkov z celého sveta

200 spokojných zákazníkovZískali sme si dôveru viac ako 200 zákazníkov zo Slovenska, Európy, i celého sveta. Pridajte sa k nám, ponúkame profesionálne partnerstvo, chrumkavú podporu a pocit, že sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť.

 

140 webových projektov

140 zrealizovaných projektovZa 3 roky pôsobenia sme zrealizovali viac ako 140 najrôznejších webových projektov väčšieho, či menšieho charakteru. Všetky sú dôkazom, že našu prácu sa snažíme robiť vždy na 100%. Malé i veľké firmy, živnostníci i občianske združenia, sme otvorení každému.

3 roky na trhu

3 roky na trhuNa dynamickom internetovom trhu sme už viac ako 3 roky. Našim klientom ponúkame stabilné partnerstvo, špičkové Open Source technologické zázemie a profesionálne know-how, ktoré každý deň ďalej zdokonaľujeme.