V tejto kategórii nie sú žiadne články. Ak sú tu zobrazené podkategórie, tie môžu články obsahovať.

Podkategórie

 • Grafické šablóny

  V tejto sekcii nájdete najčastejšie otázky k šablónam a grafickým dizajnom, ktoré naša spoločnosť distribuuje. Snažili sme sa vytvoriť prehľad tém, ktoré našich zákazníkov najviac zaujímajú v oblasti šablón a ich jednotlivých súčastí. Či už potrebujete informácie o fungovaní samotnej šablóny, vytvoriť šablónu na mieru alebo zistiť možnosti grafických šablón, v tejto sekcii nájdete všetko. A ak Vám tu niečo chýba, napíšte nám a my to sem radi doplníme.

 • Open Source CMS

  Táto sekcia slúži na zodpovedanie najčastejších otázok k základnému kameňu fungovania našej spoločnosti - Open Source CMS systémom. Všetky základné informácie k tejto problematike sa snažíme postupne odhaľovať na našom m-blogu, alebo v sekcii novinky. Táto časť F.A.Q. slúži skôr na prezentáciu špecifických a konkrétnych otázok, ktoré najčastejšie zaujímajú našich zákazníkov, či užívateľov, ktorý s open source systémami pracujú, alebo chcú pracovať.

 • Ceny a platby

  Informácie o našej cenotvorbe, o hodinových sadzbách našich služieb, diferenciácii cien podľa jednotlivých typov služieb, rovnako tak aj informácie o zložení našich cenových ponúk, všetky tieto informácie nájdete v tejto časti sekcie F.A.Q.. Nájdete tu tiež informácie o jednotlivých webových riešeniach našej spoločnosti, ich cenách a rozsahu. Nemáme dôvod skrývať našu cenovú politiku a transparentnosť je pre nás zároveň jeden z pilierov, na ktorom sa snažíme budovať firemnú kultúru. Ak Vám tu chýba niečo, čo by ste radi vedeli, napíšte nám a my to sem radi pridáme.

 • Služby a podpora

  Najčastejšie otázky k našim službám, ich rozsahu a členeniu, ako aj rôznym formám podpory, ktorú našim zákazníkom poskytujeme. Ak máte otázky k našim službám, ktoré zostali nezodpovedané aj po preskúmaní sekcie SLUŽBY, v tejto sekcii je našim cieľom ich zodpovedať. Ak ste aj napriek tomu nenašli odpoveď na Vašu otázku, napíšte nám a ak bude Vaša otázka zaujímavá, radi ju pridáme do tejto sekcie.