SEO optimalizácia stránok v CMS Joomla | Magento | WordPress

Najmodernejšie internetové technológie v súčasnosti pracujú pri vyhľadávaní informácií na internete veľmi jednoducho. Čím viac spätných odkazov na Vašu stránku zaznamenajú, tým vyššie Vás umiestňujú.

V prípade, že na Vašu stránku neodkazujú žiadne spätné odkazy, usúdia, že ste „nezaujímavý” pre používateľov a teda aj pre nich. Samozrejme veľký podiel na úspešnosti vyhľadania Vašej firmy má aj SEO optimalizácia, klúčové slová, správne vypĺňanie alt tagov, ale drvivú väčšinu tvoria práve spätné odkazy.

Napriek tvrdeniam niektorých odborníkov, že registrovanie do katalógov a vyhľadávačov je irelevantné a zbytočné, práve takáto registrácia je jednou z foriem budovania spätných odkazov a zároveň možnosť zviditeľnenia sa na internete. Vďaka tomu sa aj Vaša webová prezentácia môže posunúť na popredné priečky vyhľadávačov. Dôležité si je ale uvedomiť, že žiadna firma Vám nedokáže zaručiť prvé miesto vo vyhľadávačoch. Samotné umiestnenie vo vyhľadávačoch závisí od mnohých faktoroch, niektoré sme už vyššie spomenuli, medzi ďalšie môžeme zaradiť:

  • validný XHTML a CSS zdrojový kód...
  • správne vytvorený obsah - obrázky majú vyplnené alt tagy, text využíva formátovania typu H1 až H5, text je zrozumiteľný a obsahuje slová, ktoré možno zaradiť medzi kľúčové pri vyhľadávaní Vašej prezentácie...
  • správne vyplnenie meta informácií - author, descriptoon, robots, generator atď...
  • správne zvolená internetová doména - originálny názov domény pomáha pri jej vyhľadávaní robotmi...
  • využívanie najmodernejších internetových technológií a vyhýbanie sa technológiám, ktoré majú vyhľadávače problém identifikovať - frame, staršie verzie flash, príliš veľa interaktívnych grafických prvkov atď...

Spoločnosť MERINEO ponúka registráciu do 20 najväčších svetových vyhľadávačov a 30 najvýznamnejších slovenských vyhľadávačov. Všetky registrácie sú vyplnené ručne našimi pracovníkmi, vďaka čomu majú naši zákazníci istotu zaradenia do jednotlivých katalógov a vyhľadávačov. Na požiadanie zákazníkov sme schopní zväčšiť rozsah zaradenia až do 100 svetových vyhľadávačov, prípadne urobiť aj registráciu regionálne, napr. Ázia, Európa, Afrika atď.


Máte záujem o túto službu? Kontaktujte nás priamo cez on-line formulár: