Športový informačný portálNaozaj kvalitných a profesionálnych športových informačných portálov a športových webových stránok menšieho rozsahu je na slovenskom internete ako šafránu. Okrem niekoľkých veľkých kľúčových hráčov, ktorý tvoria hlavnú časť trhu a niekoľkých úzko špecializovaných projektov poskytuje slovenský trh obrovské množstvo možností, ako zviditeľniť menej známe športy, či priniesť do už známych oblastí "nový vietor".

Joomla 2.5 šablóna S5 NewsPlace je ideálne riešenie pre informačný, či spravodajský portál. Dizajn ponúka veľkú variabilitu rozmiestnenia prvkov na stránke a bohaté možnosti usporiadania obsahu

Vlastnosti šablóny:

 1. Špeciálny Vertex Framework s prispôsobiteľným dizajnom
 2. Integrované S5 Flex Menu
 3. Možnosť nastavenia šírky stránky napevno alebo ako "plávajúcu"
 4. Plne adaptabilný (responsive) dizajn
 5. Vlastná šírka pre stĺpec, celú stránku a riadky
 6. Podpora mobilných zariadení
 7. Navrhnuté v CSS3 - obmedzená podpora pre IE7 a IE8
 8. 28 pozícii pre moduly + 4 mobilné pozície naviac
 9. Šablóna funguje pre všetky súčasné verzie CMS Joomla! (1.5/1.7/2.5)
 10. Šablóna je 100% CSS validná
 11. Šablóna je 100% W3C validná
 12. Podporuje IE7+ / Firefox 1.5+ / Opera 9+ / Safari / Advant / Chrome
 1. SMooth dropdown menu
 2. Rozbaľovací panel
 3. Preddizajnované časti pre - Tienda / VirtueMart / K2
 4. Zabudované Google fonty
 5. Perfektne SEO optimalizovaný dizajn
 6. Možnosť skryť hlavnú obsahovú časť na akejkoľvek stránke
 7. Štartovací balík k dispozícii (Joomla inštalácia, ktorá obsahuje demo dáta)
 8. PSD podklady
 9. Zabudovaný Multibox
 10. Zabudovaný Lazy Load
 11. Zabudované Tooltipy
 12. 100% bez tabuľkový CSS

 

Táto šablóna je postavená na profesionálnom frameworku s názvom Vertex, vďaka ktorému je možné ľubovoľným spôsobom meniť pomer strán, usporiadanie stĺpcov v dizajne, rozloženie modulov, aktívne fonty a mnoho ďalších prvkov dizajnu.

Spravodajský, či mediálny portál s dynamickým vizuálom, zabudovanými špeciálnymi prvkami a rôznymi vychytávkami, to je nová Joomla 2.5 / 3.0 šablóna JA ARGO. Táto šablóna bola vytvorená s priamym cieľom zobraziť veľké množstvo obsahu a je ideálna pre najrôznejšie magazíny, spravodajské a informačné stránky. Vhodná je tiež pre rôzne typy mediálnych stránok.

Vlastnosti šablóny:

 1. Postavené na špičkovom T3 V2 Frameworku
 2. k dispozícii 4 rôzne typy menu
 3. Zabudované Google fonty
 4. exkluzívna Joomla 2.5.x a Joomla 3.0 šablóna
 5. dynamicky lazyload
 1. Validná 508 prístupnosť
 2. PSD a FONT súbory, štartovacíí balík a detailný návod v angličtine
 3. Výborne komentovaný template_css.css a index.php súbor pre lepšiu možnosť úpravy
 4. Podpora najpoužívanejších prehliadačov - E7+, Firefox 2+, Safari 3+, Chrome 8+, Opera 9+
 5. Plne adaptabilný dizajn

 

 

 

 

T3 V2 Framework je špeciálny systém na správu a úpravu grafickej šablóny, ktorý umožňuje upraviť grafický dizajn veľmi jednoducho podľa Vašich predstáv bez nutnosti extrémneho preprogramovania šablóny. Framework tiež prináša výborne optimalizovaný zdrojový kód šablóny, vďaka čomu je každá šablóna na tomto frameworku valídna (správne naprogramovaná) podľa štandardov W3C a teda aj zaujímavá pre vyhľadávače.

Športový portál na úrovni, takým môže byť každý web s novou Joomla 2.5 / 3.0 šablónou JA Fubix. Nezáleží na tom, ktorý šport chcete prezentovať, JA Fubix Vám umožní profesionálnu, dynamicku a obsahovo bohatú prezentáciu akéhokoľvek športu. Táto šablóna bola vytvorená s priamym cieľom zobraziť veľké množstvo obsahu a je ideálna pre najrôznejšie magazíny, spravodajské a informačné stránky. Vhodná je tiež pre rôzne typy mediálnych stránok.

Vlastnosti šablóny:

 1. Postavené na špičkovom T3 V2 Frameworku
 2. k dispozícii 4 rôzne typy menu
 3. Zabudované Google fonty
 4. exkluzívna Joomla 2.5.x a Joomla 3.0 šablóna
 5. dynamicky lazyload
 1. Validná 508 prístupnosť
 2. PSD a FONT súbory, štartovacíí balík a detailný návod v angličtine
 3. Výborne komentovaný template_css.css a index.php súbor pre lepšiu možnosť úpravy
 4. Podpora najpoužívanejších prehliadačov - E7+, Firefox 2+, Safari 3+, Chrome 8+, Opera 9+
 5. Plne adaptabilný dizajn

 

 

 

 

T3 V2 Framework je špeciálny systém na správu a úpravu grafickej šablóny, ktorý umožňuje upraviť grafický dizajn veľmi jednoducho podľa Vašich predstáv bez nutnosti extrémneho preprogramovania šablóny. Framework tiež prináša výborne optimalizovaný zdrojový kód šablóny, vďaka čomu je každá šablóna na tomto frameworku valídna (správne naprogramovaná) podľa štandardov W3C a teda aj zaujímavá pre vyhľadávače.

Joomla 2.5 a 3.0 šablóna HT Church.ly je ideálny dizajn pre náboženské organizácie, spolky a inštitúcie. Vďaka univerzálnym prvkom stránky je však veľmi ľahko prispôsobiteľná aj pre rôzne iné typy stránok, ako je napr. osobný blog, produktová webstránka, či firemný web..

Moderné náboženské komunity využívajú internet pre šírenie svojich myšlienok a pre lepšiu komunikáciu medzi veriacimi. Bez ohľadu na to, aké náboženstvo tieto komunity šíria, svoje webové stránky používajú hlavne na to, aby ich členovia boli vždy aktuálne informovaní o miestnych aktivitách. Moderné a responzívne stránky nepochybne napomáhajú komunite získať viac členov a zbierať dary od veriacich, ktorí sú dočasne, alebo aj trvalo fyzicky ďaleko od miestnej komunity. Cirkevné webové stránky môžu taktiež pomôcť cirkvi byť so svojimi členmi duchovne bližšie, aj keď fyzicky nie sú blízko.

Najdôležitejšie fakty o  šablóne HT Church.ly :

 • Responzívna šablóna, 100% beztabulkový a validný XHTML / CSS kód, postavený na Sparky Frameworku pre Joomla.
 • Tri preddefinované štýly s rôznymi farby pozadia a písma. Všetky farby sú ľahko prispôsobiteľné v administrácii dizajnu (nekonečné farebné možnosti).
 • Prispôsobiteľné usporiadanie rozloženia stránky pomocou drag & drop v administrácii šablóny
 • Zabudovaných niekoľko dynamických 
 • HotStart (SQL dump) k dispozícii - štartovací balík so všetkými rozšíreniami a vzhľadom stránky ľahko a rýchlo.
 • 12 pozícií pre moduly. Neobmedzený počet pozícií modulu možno ľahko pridať vďaka Sparky frameworku, ak ich potrebujete kdekoľvek v šablóne.
 • SEO priateľský kód šablóny
 • PSD zdrojový súbor a fonty sú k dispozícii
 • Top menu systém zobrazí prvej a druhej úrovne vodorovne. Hlbšie úrovne sú pripravené rozbaľovacou formou. Systém menu je prispôsobený aj pre mobilné zariadenia
 • Kompatibilný s IE, Firefox, Chrome, Safari, Opera
 • Podpora pravostranných jazykov

Hravá, pútavá, profesionálna a neuveriteľne prispôsobivá, taká je nová Joomla 2.5 šablóna RT Metropolis. Ak hľadáte dizajn pre Váš nový blog o filmoch, či cestovaní, ak máte firmu a chcete byť k zákazníkom bližšie prostredníctvom pútavého webu, toto je ta správna voľba. Dizajn je vhodný tak pre firmy, ako aj pre občianske združenia, či jednotlivcov. Nadherných 8 grafických variantov Vás vtiahne do seba a donúti Vás preklikať si celý dizajn, či je skutočne taký, ako sa zdá. A my ručíme, že je.

O špičkovom technickom pozadí šablóny hovorí predovšetkým Gantry Framework 4.x, ktorý je svetovou špičkou v oblasti technológií pre CMS Joomla! a ponúka obrovské množstvo vlastností a funkcií, vďaka čomu môžete riadiť fungovanie svojho webu bez nutných programátorských zásahov.

UPOZORNENIE: RT Fracture je určená exkluzívne iba pre Joomla 2.5 a Joomla 3.0.

Vlastnosti šablóny:

 1. postavené na špičkovom Gantry frameworku 4.0
 2. 8 štýlov šablóny
 3. vlastná typografia
 4. špeciálny prechodový efekt pri načítaní stránky
 5. Fusion menu s MegaMenu & Splitmenu
 6. Podpora iPhone/Android prezerania
 1. 84 pozícii modulov
 2. špeciálne nadizajnové doplnkové komponenty - podpora K2
 3. podpora Firefox, Safari, Opera, Internet Explorer, Google Chrome
 4. limitovaná podpora IE6
 5. validný kód podľa W3C XHTML 1.0 / CSS 3
 6. Integrovaný špeciálny dynamický modul RokSprocket

 

 

 

 

Pre bezchybné fungovanie tejto šablóny je nevyhnutné mať nainštalovaná Gantry Framework v 4.x.

Športový portál so všetkým, čo k nemu patrí po grafickej i funkčnej stránke - to je nová Joomla 2.5 šablóna YOU! Sportranks. Šablóna obsahuje 5 základných farebných dizajnov s možnosťou obmeny niekoľkých desiatok pozadí a samozrejme možnosťou nastaviť si to presne podľa seba. Nie je treba programovať, či dizajnovať, všetko je možné robiť cez administračné rozhranie. Dizajn je ideálny pre športové portály, fankluby, klubové stránky, či informačné portály. Zabudované sú aj dynamické unikátne doplnky podporujúce katalógový K2 komponent.

Samozrejmosťou je plne adaptabilný layout, ktorý umožní zobraziť Vašu stránku na akomkoľvek mobilnom zariadení - smartfóne, tablete, netbooku.

Postavená na špeciálnom profesionálnom Joomla Frameworku YjSimpleGrid Vám táto šablóna dáva neobmedzené možnosti pri úprave grafických prvkov dizajnu, ponúka optimalizovaný zdrojový kód a množstvo kvalitných technických prvkov na správu webu bez nutných programátorských zásahov.

Vlastnosti šablóny:

 1. 100% CSS tabuľkový dizajn
 2. XHTML validný | CSS validný | JS validný | 508 validný
 3. plnohodnotný adaptabilný (responsive) dizajn
 4. podpora najpoužívanejších prehliadačov
 5. viac ako 50 pozícií pre moduly
 6. šablóna kompatibilná s Joomla 2.5 / 3.x
 1. nekonečno farebných variantov
 2. Štartovací balík (ako v demo ukážke)
 3. Extra typografické štýly
 4. Postavené na profesionálnom frameworku YjSimpleGrid
 5. Nastaviteľná šírka webu
 6. CSS dropdown menu

XTC Tribune Times je funkcionalitami nabitá Joomla šablóna s implementovanými niekoľkými špičkovými Joomla rozšíreniami, ako je diskusné fórum Kunena, sociálna sieť JomSocial, rozšírená správa obsahu K2, správa eventov jEvents a ďalšie.  Veľkolepé poňatie zobrazovania obsahu vo veľkých množstvách pri zachovaní rýchlosti webu je skvelý základ pre každý projekt a zaručuje najlepšie východisko pre úspech na trhu. Dizajn je ideálny pre spravodajské servery, blogy, elektronické časopisy, či internetové portály s bohatým obsahom. . 

Táto šablóna je postavená na špičkovom JoomlaXTC XTC frameworku, vďaka ktorému je dizajn pripravený na akúkoľvek modifikáciu podľa Vašich požiadaviek. 6 zabudovaných grafických tém Vám umožní maximálne flexibilne prispôsobiť dizajn presne Vašim potrebám, bez toho, aby ste si museli najímať programátorov, keďže všetko je možné si nastaviť v administračnej zóne.

Vlastnosti šablóny:

 1. CSS3 dizajn
 2. XTC Template Framework
 3. 4 predvolené farebné varianty
 4. 70 grafických variantov pre moduly
 5. 3 Mootools menu štýly - Suckerfish - Dropline - DualFish
 6. predpripravený pre elektronický obchod
 1. Štruktúra stránky s rôznymi možnosťami usporiadania
 2. Plne responzívny dizajn - prezeranie na smartfónoch a tabletoch
 3. Viacstĺpcový layout stránky
 4. Komentované zdrojové súbory
 5. Podpora všetkých najpoužívanejších prehliadačov -  IE, Firefox, Opera, Safari, Chrome.
 6. Zabudovaná podpora pre K2, Kunena, JomSocial, jEvents

 

 

 

 

 

Twitter Bootstrap
Bootstrap Framework
A responsive grid, full of component, JavaScript, and typography styles for a sleek and intuitive web experience.
CSS3
CSS 3 prvky
The latest and greatest standard in design, CSS3 delivers the best in animation and visual effects at incredible speeds.
Responzívny dizajn
Responzívny dizajn
Our responsive designs automatically adapt to the best layouts for mobile viewing including the latest in retina devices.
XTC framework
XTC Framework
Built with the XTC framework, our templates provide dozens of parameters for extensive customization with virtually no coding needed.
CSS3
Mobilná štruktúra stránky
Deliver optimal content to mobile devices with device-dependant template layouts complete with their own menus, modules and visual styling.
Joomla CMS
Štartovací balík Joomla!
Install a full Joomla! website containing demo content, styles and preconfigured extensions ready to get you going in minutes.

JA Magz je nová plne responzívna Joomla šablóna pre Joomla 3.x a Joomla 2.5, ktorá je zameraná na oblasť spravodajstva a publicistiky. Je postavený na najnovšej verzii T3 Framework s podporou viacerých jazykov (až do 40 rôznych jazykov). Súčasťou je integrované blogové rozšírenie EasyBlog a mnoho ďalších zaujímavých funkcií. Na rozdiel od klasického stabilného megamenu,

JA Magz tiež prichádza s menu, ktoré je vždy viditeľné a to aj pri rolovaní po stránke, čím umožňuje užívateľovi oveľa jednoduchšiu orientáciu po stránke.

Magz je k dispozícii v 5 farebných schémach a 10 bonusových stránok. Ak plánujete vlastný informačný portál, táto šablóna je určite skvelá voľba.

 

« « « MERINEO HODNOTENIE: Komplexné riešenie pre spravodajský portál - informácie, bulvár, média, šport » » »

Vlastnosti šablóny:

 1. Postavené na špičkovom T3 V2 Frameworku
 2. k dispozícii 4 rôzne typy menu
 3. Zabudované Google fonty
 4. exkluzívna Joomla 2.5.x a Joomla 3.x šablóna
 5. zabudovaný EasyBlog komponent
 1. Validná 508 prístupnosť
 2. PSD a FONT súbory, štartovacíí balík a detailný návod v angličtine
 3. Výborne komentovaný template_css.css a index.php súbor pre lepšiu možnosť úpravy
 4. Podpora najpoužívanejších prehliadačov - E7+, Firefox 2+, Safari 3+, Chrome 8+, Opera 9+
 5. Plne adaptabilný dizajn

 

 

 

 

T3 V2 Framework je špeciálny systém na správu a úpravu grafickej šablóny, ktorý umožňuje upraviť grafický dizajn veľmi jednoducho podľa Vašich predstáv bez nutnosti extrémneho preprogramovania šablóny. Framework tiež prináša výborne optimalizovaný zdrojový kód šablóny, vďaka čomu je každá šablóna na tomto frameworku valídna (správne naprogramovaná) podľa štandardov W3C a teda aj zaujímavá pre vyhľadávače.

Informácie dnes vládnu svetu, ak sú však podávané v nezaujímavej a škaredej podobe, málokoho zaujmú. Nová Joomla šablóna YOU! DailyNews je v tomto skutočná profesionálka. Precízne spracovaný vizuál, do detailov spracované zobrazovanie obsahu, množstvo automatizovaných dynamických modulov, to všetko tu nájdete spracované spôsobom, ktorý zaručene zaujme každého návštevníka. Ideálna pre spravodajský portál, regionálny denník, či tematický online magazín, alebo akýkoľvek portál s väčším množstvom obsahu. S neobmedzeným množstvom farebných variantov a 5 predvolenými farbami si ju navyše môžete ďalej vizuálne prispôsobovať podľa potreby.

Plne responzívny dizajn má samozrejme aj táto Joomla šablóna, čo umožní zobraziť Váš informačný portál na akomkoľvek mobilnom zariadení - smartfóne, tablete, netbooku.

Postavená na špeciálnom profesionálnom Joomla Frameworku YjSimpleGrid Vám táto šablóna dáva neobmedzené možnosti pri úprave grafických prvkov dizajnu, ponúka optimalizovaný zdrojový kód a množstvo kvalitných technických prvkov na správu webu bez nutných programátorských zásahov.

Vlastnosti šablóny:

 1. 100% CSS tabuľkový dizajn
 2. XHTML validný | CSS validný | JS validný | 508 validný
 3. plne responzívny dizajn
 4. podpora najpoužívanejších prehliadačov
 5. viac ako 50 pozícií pre moduly
 6. šablóna kompatibilná s Joomla 2.5 / 3.x
 1. nekonečno farebných variantov
 2. Štartovací balík (ako v demo ukážke)
 3. Extra typografické štýly
 4. Postavené na profesionálnom frameworku YjSimpleGrid
 5. Nastaviteľná šírka webu
 6. CSS dropdown menu
Strana 1 z 3