WordPress 4.9 "Tipton"

Zlepšenie hlavných prispôsobení, kontrola chýb kódu a mnoho ďalších informácií. Aj o tom je nová verzia WordPress 4.9.  

Čítať ďalej...

Aktualizácia WordPress 4.7 k dispozícii na stiahnutie!

Nová aktualizácia WordPress 4.7 pod názvom „Vaughan“ na počesť legendárnej jazzovej speváčky Sarah „Sassy“ Vaughan, je momentále k dispozícií na stiahnutie. Nové vlastnosti v 4.7, vám pomôžu nastaviť vašu stránku tak ako chcete aby vyzerala.

Čítať ďalej...

Aktualizácia WordPress 4.5.3 je k dispozícii!

WordPress verzia 4.5.2 a skoršie vydania obsahujú niekoľko bezpečnostných chýb, napríklad presmerovanie bypass, dva rozdielne problémy v XSS s názvami príloh, neautorizované odstraňovanie kategórií z príspevkov, zmena hesla prostredníctvom ukradnutých cookies a podobné.

Čítať ďalej...

WordPress aktualizácia 4.5 „Coleman“ k dispozícii

WordPress verzia 4.5 nesúca meno Coleman, na počesť jazzového saxofonistu Colemana Hawkinsa je k dispozícii na stiahnutie. Nové funkcie v aktualizácii 4.5 pomáhajú zefektívniť vašu prácu, či už vašu stránku píšete, alebo budujete.

Čítať ďalej...

Aktualizácia WordPress 4.4 Clifford je k dispozícii

Verzia WordPress 4.4 s názvom Clifford, na počesť jazzmana Clifforda Browna, je k dispozícii na stiahnutie alebo aktualizáciu. Nové funkcie aktualizácie WordPress 4.4 urobia vašu stránku prepojenejšiu a responzívnejšiu. Taktiež zavádza novú predvolenú tému Twenty Sixteen.

Čítať ďalej...